Usługi

auto detailing

Auto detailing to bardzo dokładny, wieloetapowy proces czyszczenia, renowacji i konserwacji nadwozia oraz wnętrza samochodu. W zależności od stanu pojazdu może zająć od kilku do kilkunastu godzin. Realizując usługi używam profesjonalnych kosmetyków renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

usługa mobilna

Podstawową usługą oferowaną przez Manufakturę Błysku jest auto detailing wykonywany u Klienta. Jest to skierowane do Klientów, którzy z różnych względów opiekę nad swoim pojazdem chcą przekazać profesjonalistom, ale wygodne dla nich jest to, by usługa była wykonywana bez konieczności wychodzenia z domu. Zakres wykonywanej usługi jest dobierany indywidualnie, jest dostosowany do stanu pojazdu oraz do efektu końcowego oczekiwanego przez klienta. Wykonuję wszystkie czynności od mycia do korekty i zabezpieczania lakieru. Mycie wykonuję w specjalnym basenie, dzięki czemu zanieczyszczenia nie spływają na posadzkę ani do kanalizacji. Cała woda użyta do umycia pojazdu jest przeze mnie zbierana do zbiornika i zabierana w celu utylizacji.

doradztwo

W zależności od oczekiwań właściciela i obecnego stanu pojazdu, dobierany jest odpowiedni zakres wykonywanej usługi. Każde auto wymaga indywidualnego podejścia i wszystkie szczegóły są omawiane przed przystąpieniem do prac.

Świadczę usługi doradztwa w zakresie motoryzacji począwszy od usług pielęgnacji do sprzedaży obecnego auta i kupna nowego.